Anasayfa Uzaktan Eğitim Moda Tasarım  Moda Tasarım Kursu 3D Moda Tasarım Kursu Stilistlik Kursları Elde çizim Stilistlik Bilgisayarlı Sitilistlik 3D Bilgisayarlı Stilistlik Kursu Elde Modelistlik Modelistlik Bilgisayarlı Modelistlik 3D Modelistlik Kursu Gerber v8 kursu Assyst kursu Ayakkabı Modelistliği 3D  Ayakkabı modelistliği Çanta Aksasuar Modelistliği Desinatör Desinatörlük Kursu Dokuma Desinatörlüğü Nakış Desinatörlüğü Triko Desinatörlüğü Halı Desinatörlüğü Etiket  Desinatörlüğü Baskı Desinatörlük Submilasyon  desinatörlüğü Rotasyon baskı Pano baskı Transfer Baskı desinatörlüğü Eşarp desinatörlüğü Dijital Baskı Grafikerlik Photoshop Kursu Corel Draw Kursu Biçki Dikiş Dikiş Nakış Kursu Takı Tasarım Taş Dizim Grafikerliği illustrator Kursu Abiye Gelinlik Kursu Dijital Fotografçılık Fashion Studio Kursu Kumaş Giydirme Desen Raportlama Desen Tasarımı Renk Varyant Renk bilgisi kursu İnteraktif ders Modelistlik nedir Modelistlik Çizimleri Modelistlik Kalıpları Modelistlik Kaynak Kitapları Modelistlik İş Arama Moda Tasarım Çizimleri Stilistlik Nedir Stilist Kimdir ? Stilistlik Programları Stilistlik Çizim Trentleri Stilist çizimleri Stilistlik Çizim Programları Stilistlik İş İlanları  Stilistlik Kaynak Kitapları Desinatörlük Nedir Desinatörlük iş kariyer Moda Tasarım Programları Moda Teknik Danışmanlık Ders saatleri Kursiyer rehberi Genel bilgi Güncel Bilgi Sayfası Hocanın Günlüğü Ders ve Sohbet Odası iletişim-Ulaşım Dünya grafik Kroki Dünya grafik video ulasim
Turkcell:   0 531 709 76 76 Avea :      0 554 491 92 92 Vodofone: 0 544 307 92 92 İletişim Bilgileri Lütfen  bilgi için tıklayın…

 Moda Tasarım Kursu

Moda Tasarım Kursu Tanımı

          Moda Tasarımcısı : Moda tasarımcısı dendiğinde, hemen aklımıza piyasa mantığıyla stilist gelmektedir ama aslında moda tasarımcısı stilist değildir. Moda tasarımı noktasında yorumlayan, tasarlayan, kafasında bunun bir şeklini oluşturan gerekirse bunun kalıbını da çıkartıp üretim aşamasına kadarki aşamalarına yön veren bir kişidir. Moda Tasarım Kursu : Moda tasarımcısı noktasına baktığımız zaman, moda tasarımcısının modelistlikte de dikişte de ve artı stilistlikte de nakışta da baskıda da aksesuarda da ve renklerden kumaşa kadarki bütün kısımlarda yol gösterici bir noktada olması gerekmektedir.

       Moda Tasarım Kursu Onun için moda tasarım eğitimi almış bir kişinin modelistlik, stilistlik, dikiş, dokuma, baskı, nakış, aksesuar ve artı diğer bütün yan alanlara hakim olması gerekir. Bu noktada da birçok mesleği içerisinde barındırabilen bir konudur. Onun için bizim kurumumuza katılan arkadaşlarımıza hem modelistlik hem stilistlik - modelistlik derken, bunun içinde biligisayarlı modelistlik var stilistlikte de aynı şekilde- nakış, baskı, dokuma, triko ve dikiş verilmektedir.        Moda Tasarım Kursu kapsamında sadece yazılım kullanılarak kalıp oluşturulmayacaktır. Moda tasarım  kavramı yakından incelenerek, mantıksal kavrama kapsanacak ve neden – sonuç ilgileriyle kalıcı bir eğitim sağlanacaktır. Hedef kitle belirlenmesinden, eskiz çalışmalarına kadar çeşitli aşamalar üzerinde durularak; yer yer bir ekip çalışması havası yaratılarak, gelecek planlamasında bireysel / takım çalışmalarına ayak uydurmaya yönelik bir esneklik kazandırılmaya çalışılacaktır.

Moda Tasarım Kursu - Eğitmenlerimiz

Bilgisayar, Moda tasarım, eğitm alanlarında uzun yıllar çalışmış ve tecrübelidir.

Eğitmenlerimiz; alanında birikim ve bilgisi olan, bilgisini öğrenciye aktarma yetisine sahip, kendisini ve öğrenciyi motive eden, başarılı eğitmenlerdir.

Moda Tasarım Kursu - Eğitim Yeri

Eğitimlerimiz; klimalı, projektörlü,  sınıflarda yapılır.

Moda Tasarım Kursu - Eğitim Şekli

Eğitimlerimizi, grup'lara katılarak veya özel ders olarak alabilirsiniz.

Moda Tasarım Kursu - Eğitim Zamanı

Grup eğitimlerimizde; haftalık olarak belirlenen sürelerde eğitim yapılır.

Özel eğitimlerimizde; kendi zamanlarınıza uygun olarak eğitim alabilirsiniz.

Moda Tasarım Kursu - Planlanan Eğitim Tarihleri

Dünya grafik Moda Tasarım kursunu arayınız.

 BİLGİSAYARLI STİLİSTLİK

Günümüzde artık kalemle çizim tasarıma malesef rağbet edilmemektedir. Photoshop Corel gibi programlar etkin kullanılmaktadır, fakat artık onların yerine 3Boyutlu programlar ön plana cıkmakta ve kısa sürede tasarımlar yapılabilmektedir.

Bununla ilgili videoyu yantaraftaki panelde izleminizi tavsiye ederim


MODA TASARIM DESİNATÖRLÜK...
Kursa gitmeden tüm eğitimlerinizi evinizden almak istemezmisiniz
Kursa gitmeden tüm eğitimlerinizi evinizden almak istemezmisiniz